Susisiekite I-V, 9.00-18.00, Tel. 8 686 12 590  |  [email protected]
Acerola NAUJIENA! Acerola & Collagen

0

Sveikos ir gražios odos mityba

16 / 100
Geriausias būdas paskatinti naujų, gyvybingų odos lastęlių susidarymą – papildyti jas mikroelementais, gaunamais kartu su maistu. Savo mitybą papildykite šiais vitaminais:

A grupės vitaminai

A grupės vitaminai padeda išlaikyti odos drėgmę, apsaugo ląsteles nuo pažeidimo ir ankstyvo senėjimo. Vitamino A pirminė medžiaga – betakarotinas, kurio gausu raudonos ir oranžinės spalvos daržovėse, tokiose kaip morkos, moliūgai, paprika.

Vitaminas C

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas. Organizme jis taip pat skatina natūralią kolageno gamybą ir mažina odos pigmentacijos poveikį. Šio vitamimo gausu daržovėse ir vaisiuose, ypač citrusiniuose.

Vitaminas E

Vitaminas E palaiko tinkamą odos drėgmę. Šis vitaminas taip pat maitina plaukus iš vidaus ir padeda atstatyti pažeistus plaukų folikulus. Vitamino E gausu riešutuose ir saulėgražų, moliūgo sėklose, avokaduose.

Vitaminas B7 (biotinas)

Vitaminas B7, dar vadinamas biotinu. Tyrimai parodė, jog pakankamas biotino kiekis organizme padeda plaukams geriau augti, jie nustoja slinkti ir skilinėti. Daug šio vitamino yra mielėse, kiaušinio trynyje, avižinėse kruopose.

 

Papildai odai, nagams, plaukams su kolagenu, hialurono rūgštimi ir fito-keramidų kompleksu

Išbandykite vienintelį Lietuvoje SKIN LOVE COLLAGEN kompleksą su patentuotais keramidais:

  • Net 5000 mg aukštos kokybės jūrinio kolageno porcijoje
  • Patentuotas keramidų kompleksas odos drėgmės apsaugai. Klinikiniais tyrimais įrodyti rezultatai
  • Su hialurono rūgštimi + esminiais grožio vitaminais
  • Natūralaus žaliųjų citrinų skonio