Susisiekite I-V, 9.00-18.00, Tel. 8 686 12 590  |  info@smartnature.lt
Susisiekite I-V, 9.00-18.00
Tel. 8 686 12 590  |  info@smartnature.lt

Sveikos ir gražios odos mityba

Geriausias būdas paskatinti naujų, gyvybingų odos lastęlių susidarymą – papildyti jas mikroelementais, gaunamais kartu su maistu. Savo mitybą papildykite šiais vitaminais:

A grupės vitaminai

A grupės vitaminai padeda išlaikyti odos drėgmę, apsaugo ląsteles nuo pažeidimo ir ankstyvo senėjimo. Vitamino A pirminė medžiaga – betakarotinas, kurio gausu raudonos ir oranžinės spalvos daržovėse, tokiose kaip morkos, moliūgai, paprika.

Vitaminas C

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas. Organizme jis taip pat skatina natūralią kolageno gamybą ir mažina odos pigmentacijos poveikį. Šio vitamimo gausu daržovėse ir vaisiuose, ypač citrusiniuose.

Vitaminas E

Vitaminas E palaiko tinkamą odos drėgmę. Šis vitaminas taip pat maitina plaukus iš vidaus ir padeda atstatyti pažeistus plaukų folikulus. Vitamino E gausu riešutuose ir saulėgražų, moliūgo sėklose, avokaduose.

Vitaminas B7 (biotinas)

Vitaminas B7, dar vadinamas biotinu. Tyrimai parodė, jog pakankamas biotino kiekis organizme padeda plaukams geriau augti, jie nustoja slinkti ir skilinėti. Daug šio vitamino yra mielėse, kiaušinio trynyje, avižinėse kruopose.

Taip pat skaitykite…

Miegokite ramiai ir prabuskite žvalūs

Miegokite ramiai ir prabuskite žvalūs

Priežasčių, kodėl žmonės patiria miego problemų, yra daug. Dažnai miego sutrikimai yra susiję su stresu ir nerimu, nereguliariu miego ciklu, tam...

Prekių krepšelis0
Produktų krepšelis tuščias.
Tęsti apsipirkimą
0