Susisiekite I-V, 9.00-18.00, Tel. 8 686 12 590  |  info@smartnature.lt
Susisiekite I-V, 9.00-18.00
Tel. 8 686 12 590  |  info@smartnature.lt

Kaip rūpintis oda rudenį?

Keičiantis orams oda veikiama vėjo bei šalčio ir sauso oro patalpose tampa jautri, išsausėja ir praranda skaistumą. Moterys natūraliai ima ieškoti priemonių, kurios padėtų atgaivinti odą.

Šaltuoju metų laiku nepiknaudžiaukite ilgomis maudymosi procedūromis, nes karštas vanduo sausina odą. Dėl tos pačios priežasties venkite įprasto muilo ar antiseptinių priemonių su alkoholiu. Rinkitės priemones su kremu ar eteriniais aliejais.

Daugiau valgykite obuolių ir vynuogių. Odai ypač naudingi, nes obuoliuose gausu kalio, kalcio, magnio, geležies, vitaminų C, E, B, ir kt., o vynuogėse aptinkama iki 150 įvairių medžiagų (geležies, antioksidantų ir kt.). Obuoliai ir vymuogės labai tinkami gaminti ir veido kaukes – jos išlygina veido spalvą ir panaikina dėmeles.

Daugelis moterų pastebi, kad po vasaros oda praranda skaistumą. Tokią odą padėti atgaivinti gali priemonėmis su paprasčiausiu vitaminu C. Vitaminas C ne tik mažina jau esančio pigmento matomumą ant odos, bet ir užkerta kelią naujų pigmentinių dėmių atsiradimui taip šviesindamas odą ir suteikdamas jai skaistumo. Šis vitaminas skatina odos jaunystei svarbaus kolageno, atsakingo už odos elsatingumą ir stangrumą, gamybą.

 

Natūralus būdas pasirūpinti savo oda, plaukais ir nagais

„Smart Nature“ linija sukurta siekiant žmonėms suteikti natūralius ir efektyviai veikiančius maisto papildus. Visos mūsų maisto papilduose naudojamos pagrindinės medžiagos yra natūralios augalinės, gyvūninės arba mineralinės kilmės.

Šiandien nebereikia ieškoti brangių kosmetinės chirurgijos procedūrų ar eksperimentinio gydymo. Skaisčią, elastingą odą, gražius nagus ir plaukus galite turėti natūraliu ir nebrangiu būdu.

Dažnai organizmo atsargas užtenka papildyti odai, plaukams ir nagams reikalingomis medžiagomis, kurių natūrali gamyba organizme laikui bėgant sulėtėja. Viena pagrindinių iš jų – natūraliai organizme aptinkamas kolagenas, kuris sudaro net 75%. mūsų odos ir užtikrina jos stangrumą ir švelnumą.

Taip pat skaitykite…

Miegokite ramiai ir prabuskite žvalūs

Miegokite ramiai ir prabuskite žvalūs

Priežasčių, kodėl žmonės patiria miego problemų, yra daug. Dažnai miego sutrikimai yra susiję su stresu ir nerimu, nereguliariu miego ciklu, tam...

Prekių krepšelis0
Produktų krepšelis tuščias.
Tęsti apsipirkimą
0