Susisiekite I-V, 9.00-18.00, Tel. 8 686 12 590  |  [email protected]
Susisiekite I-V, 9.00-18.00
Tel. 8 686 12 590  |  [email protected]

5 idėjos kaip pasirūpinti savimi šį rudenį

Dienoms neišvengiamai trumpėjant, orams vėstant svarbu nepasiduoti rudeniniam nerimui ir apatijai. Kelios idėjos,kaip susikurti sau trumpas ir malonias ramybės akimirkas:

1. Atraskite naują rudens arbatą

Puodelis karštos arbatos gali padėti pamiršti visus rūpesčius, tad tikrai verta bent kartą į dieną pasilepinti šia ramybės akimirka. Siūlome išbandyti mūsų mėgiamą receptą:

Plonais griežinėliais supjaustykite 2-3 cm imbiero šaknies. Pasiruoškite 4 citrinos griežinėlius. Paimkite kelias šakeles šviežių mėtų (apie 10-12 lapelių). Viską sudėkite į arbatinuką. Užkaiskite 400 ml (apie 2 puodelius) vandens. Užpilkite ir uždengę palaikykite apie 10 minučių. Mėgaukitės su šaukšteliu medaus ar keliomis datulėmis.

2. Parke ar miške pasirinkite rudeninių lapų

Jei mokykloje rinkote rudeninius lapus, prisiminkite šį malonų užsiėmimą. Svarbiausia šioje veikloje – ramybė ir šviežias oras, kurie padeda sureguliuoti pulsą, sumažina stresą ir teigiamai veikia nuotaiką. O lapus galite pasimerkti arba sudžiovinti ir panaudoti šventinių atvirukų gamybai.

3. Pasidaryktie SPA savo vonioje

Savo vonioje pasidaryti spa galima neišleidžiant daug pinigų. Žvakės, rami muzika, keli lašai mėgiamo eterinio aliejaus vonioje ir nuotaika sukurta!

4. Pasidarykite namuose kvapų terapiją

Aromaterapija teigiamai veikia kūną ir protą. Kelis lašus eterinių aliejų galima galima patrinti tarp riešų arba panaudoti garintuve. Nuovargį atgaivina citrinos aliejus, o levandų aliejus padeda atsipalaiduoti ir geriau išsimiegoti.

5. Išsikepkite obuolių pyragą

Kas gali būti geriau už šviežiai iškepto obuolių pyrago kvapą, kuris pripildo visus namus. Tinklaraštininkė Renata Ničajienė dalinasi šiuo lengvu obuolių pyrago receptu.

Prisijunkite ir gaukite 5 % nuolaidą pirmam apsipirkimui.

.